Dini Düğün Organizasyonları Hakkında

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir organizasyon ve tur standartlarını oluşturmak için çalışan Gönülaçar Organizasyon ailesi 2008 yılından bugüne aynı taahhütü yerine getiren, ileri görüşlü, atik ve dünyayla birlikte gelişmeyi başarabilen, yurtiçi-yurt dışı özel organizasyonlar ve Hac-Umre Tur faaliyetleri sürdürmektedir.

Türkiyenin önde gelen firmalar arasında kendini kanıtlamış, profesyonel kadrosuyla hizmet vermekte ve sektörde büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini önde tutan uzman kadrosu, geniş hizmet ağı ve gelişen teknolojiden yararlanma felsefesi ile sürekli kendini yenileyerek müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

Vizyonumuz

Özgürlükçü bir kültür içinde, yenilikçi ve öncülüğe yol açan, özgün planlamanın yaratılmasını sağlayan, Organizasyon ve Tur alanındaki yaratıcılığı ile uluslararası bir marka noktası olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Uluslararası düzeyde yetkin ve kendine güvenen, çok boyutlu düşünce yeteneği ile donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip profesyonel organizasyon ve tur hizmetlerini sunarak yaşam kalitesini yükseltmek.