Mehteran

Vurulduğunda arzı ve arşı titreten, yürüdüğünde ölümü bile korkutan, heybetiyle düşmanın yüreğine korku salan ve savaşa bayram havasında gidenlerin öncüsüdür MEHTER TAKIMI . Tokmağın davula her vuruşunda, üç adımda bir sağa ve sola verilen her selamda, okunan her duada; ölmek için yaşayanların simgesidir MEHTER. Hissettiğimiz her ritimde, benimsediğimiz her sözünde, duygularımızı şahlandıran ve orduya güç katandır MEHTERAN. Mehter Takımımızdaki Kişi Sayısı Sizin İsteğinize Göre Belirlenebilir. Düğün Organizasyonlarında Gelin Damadın Salona Girişinde Gelin Ve Damada Eşlik Ediyoruz. Sünnet Düğünlerinde Sünnet Tahtı Ve yeniçerilerle Çocuk Taşınırken Yine Mehter Takımımızla Sünnet Çocuğuna Eşlik Ediyoruz.

  Konser Organizasyonu

Vakıflar, Dernekler, Belediyeler, Kurumlar, Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi Partiler, Şirketler, Organizasyon Firmaları. İslami Konser Organizasyonu ve İslami Müzik Organizasyonlarının Vazgeçilmezi Gönülaçar Organizasyon her türlü dini konser, dini müzik organizasyonunda yanınızda.
Konserleriniz İçin Her Tür Ekip & Ekipman Gönülaçar Organizasyon'da..

İşte Ekiplerimiz & Ekipmanlarımız
* Ülkemizin Yakından Tanıdığı; İlahi ve Ezgi Sanatçıları
* Televizyon ve Radyo Programcısı; Sunucular
* Seçkin Kurumlarda Yetişmiş; Usta Semazenler
* Kültür Mirasımız; Mehter Takımları
* Müzik Kültürümüzün Güzide Temsilcileri; Tasavvuf Grubları
* Birbirinden Değerli; Usta Müzisyenler
* Programlarınıza ayrı bir renk katan ; Stand Up'çı & Meddahlar
* Tv Dizi Oyuncuları ve Tiyatroculardan Oluşan; Skeç Grubları
* Ses Sistemleri
* Işık Sistemleri
* Havai Fişek Gösterileri
* Lazer Gösterileri
* Sinevizyon Gösterileri
* Sahne ve Platform Kurulumu
* Reklam & Duyuru Çalışmaları

1-Duvar Afişleri
2-Bez Afişler
3-Dijital Afişler
4-El İlanları
5-Davetiye
6-Ses Otosu Kiralama

  MASA SANDALYE SÜSLEME ORGANİZASYONU

Yine Düğün, Davet, Nişan, Doğum Günü Ve Sünnet Organizasyonlarınız için istenilen renklerde masa ve sandalye süsleme Ve Giydirme İşleriniz yapılır. Ayrıca Şamdan, Canlı Çiçek, Nikah Masası, Gelin Yolu Ve Volkan Hizmetlerimizde Vardır...
Masa sandalye süsleme dini düğün İslami nişan kına sünnet düğünü toplu yemek organizasyonlarında masa sandalye süsleme gelin yolu süsleme
Ramazan etkinliklerinde ve büyük organizasyonlarda sizlerleyiz dini düğün İslami düğün nişan kına kutlu doğum haftası Mevlana haftası sünnet düğünü konserler doğum günü yılsonu partisi ve daha benzeri bütün etkinliklerle sizlerleyiz semazen gösterisi tiyatro ekibi palyoça gösterisi ilizyonist Hacıvat Karagöz gösterisi ve daha birçok ekinlikler sizlere en önemli anları en güzel şekilde anımsatmak için sahih organizasyonu tercih ettiğiniz için teşekkürlerimiz sunuyoruz.

  Ses sistemi organizasyonu

Bütün Organizasyonların vazgeçilmezi kaliteli bir Ses sistemidir.Başta İstanbul olmak üzere tüm yurt genelinde ses sistemi kiralama hizmeti vermekteyiz. Firmanızın ses sistemleri ihtiyaçlarını dünyanın en iyi markaları ve en güncel teknolojiyi kullanarak sizlere sunduğumuz profesyonel ve ekonomik çözümlerin haklı gururunu yaşıyoruz.
Ses sistemi kiralama fiyatlarını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.
''Ses sistemleri kiralama hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.''

  Kamera kiralama

Gönülaçar Organizasyon, video çekimlerinde davet ettiğiniz kişileri ve misafirleri güzel bir vakit geçirmek ve bu güzel vakti hatırlamak için video çekimi yaptırmanız akıllıca ve son derece düşünülen harika bir fikirdir. Herkes tarafından sevilen ve yaptırılan davet organizasyonları kişileri ve firmaları bir araya getirir ve bu buluşma sayesinde güzel etkinlikler yapılır ve yapılan etkinlikler hatırlanması için video kamera çekimi yapılır .

Verdiği Hizmetler
Düğün, Nişan & Davet Organizasyonları
- Davet, Düğün, Etkinlik, Kır Düğünü, Nişan
- Tekne Düğünü
Fotoğraf & Kamera
- Dış Mekan Çekimi
- Doğum & Bebek Fotoğrafı
- Düğün Katalog Çekimi, Evde Özel Çekim
- Fotoğraf Çekimi, Video Çekimi
Özel Gün & Parti Organizasyonları
- Doğum günü organizasyonları

  Patlamış mısır& pamuk şeker

Zevkle tükettiğimiz ve birçok alanda kullandığımız mısır bitkisi yağ bakımından zengindir. Ayrıca bileşiminde bol miktarda karbonhidrat bulunmasından dolayı enerji verici bir besindir ve de bileşiminde su, mineral, protein, yağ gibi temel besinleri de bulundurur… Patlamış Mısırcı arkadaşlarımız Osmanlı kıyafetleri ve ekipmanlarıyla programdan önce gelir ve mekanda hazır bulunur. Patlamış mısır arabalarımız ve ürünlerimiz hijyen kurallarına en uygun şekilde sizlere sunulmaktadır…
Sahih Organizasyon Pamuk Şeker Servisi
Hafif ve kabarık bir yapıya sahip olan pamuk şeker adını, görünüşünün pamuğa olan benzerliğinden almıştır. Bu şekerleme çeşidi, erimiş şekerin üretim makinesindeki dönüşüyle tel tel ayrılması ile üretilmekte ve şekillenmektedir.
Pamuk şekeri, diğer şekerleme çeşitlerinden farklı olarak, sadece şekerden üretilmektedir. Bu ürün, sadece şekerden üretilmesine rağmen, oldukça az miktarda şeker içermektedir, hacminin kalan kısmını hava oluşturmaktadır ve bu hava pamuk şekere kendine has olan karakteristik görünüşünü vermektedir. Bu lifli ve kabarık yapısıyla, şekerleme çeşitleri arasında tek olma özelliğine sahiptir. Bu özelliğinin temel sebebi de, hava, kullanılan şeker ve uygulanan işlemin metodudur.
Ekip Arkadaşlarımız Osmanlı Kıyafetleri ve Ekipmanlarıyla Programdan Önce Gelir ve Mekanda Hazır Bulunur. Araçlarımız,Ürünlerimiz İçin Hijyen Kuralları Titizlikle Ele Alınmaktadır.Pamuk Şeker kiralama, pamuk şeker arabası kiralama,osmanlı macunu kiralama, patlamış mısır kiralama,pamuk şeker kiralama fiyatları,